I my se vzděláváme. International Republican Institute (IRI) uspořádal v Bukurešti setkání a školení školitelů. TOPAZ  využil možnosti vyslat na toto mezinárodní setkání jednoho svého zástupce, předsedu výkonné rady, Redu Ifraha.

Tato setkání přinášejí každý rok ojedinělá možnost setkání s odborníky s cílem zlepšovat dovednosti členů partnerských organizací IRI po celé Evropě.

Byla to moje první zkušenost s tímto druhem akce IRI a musím říci, že to bylo velmi inspirativní. Konzultant rumunského ministra financí, Bálint Porcsalmi, a Olivier Ubeda, poradce bývalého prezidenta Nicolase Sarkozyho, dokázali zaujmout všechny účastníky mě nevyjímaje“, zhodnotil průběh akce předseda výkonné rady TOPAZU, Reda Ifrah.

Program byl pro účastníky velmi náročný, organizace ze strany IRI byla na jedničku s hvězdičkou. Věřte, že tato akce a naše účast naní nebyla poslední.

Máte zájem hledat nové inspirace a chcete v budoucnu pomoci při organizaci akce TOPAZu nebo se snad některé z řady z nich zúčastnit? Neváhejte a kontaktujte nás.