Projekt „GYMPLY“ vyhlašuje institut TOPAZ, z.s. již poněkolikáté. Projekt spočívá v tom, že studenti zejména prvních a druhých ročníků oboru politologie nebo blízkých, odpřednáší na své nebo i jiné střední škole svým vrstevníkům (ze 3. nebo 4. ročníků) základní informace o Evropské unii a jejím fungování. To vše za odměnu.

Zapojit se můžete i vy.

Jak?

Všechny materiály (prezentaci, podklady, harmonogram), které budeš potřebovat, Ti připravíme a pošleme. Můžeš se na nás přitom kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Třeba nám napsat nebo zatelefonovat. Jediné, co chceme je záznam Tvé přednášky – stačí na mobil a pár fotek z akce.

Co?

Uspořádání přednášky (nebo více) a diskuse na střední škole (ideálně té Tvé bývalé) na téma fungování a významu Evropské Unie a Evropského parlamentu.

Kdy?

Jarní část probíhá v průběhu února až března 2020, tedy to je ten čas, kdy musíš zorganizovat svou přednášku.

Co za to?

Kromě příjemné finanční odměny 800-1000,- Kč za přednášku se Ti nabízí účast na setkání s ostatními lektory a mladými aktivními lidmi v červnu v Praze. A pozveme Tě i na studijní cestu do Bruselu, kde navštívíš Evropský parlament i další instituce EU!

A co teď?

Napiš nám na info@top-az.eu a nezapomeň přiložit svůj životopis, případně volej na: +420 725 001 312