Druhá část marketingového školení „Politický marketing“, uspořádaného pro kandidáty TOP 09 a s významným hostem Olivierem Ubédou, pokračovala v sobotu 28. května 2016.

Úvodní slova sobotního programu patřila Redu Ifrahovi, předsedovi Výkonné rady TOPAZ a projektovým manažerům Aleně Resl z Konrad-Adenauer-Stiftung a Panosovi Tasiopoulosovi z Wilfried Martens Centre for Europan Studies. Zbytek dne pak vyplnil Olivier Ubéda, šéf prezidentské kampaně N. Sarkozyho, poradce pro institucionální komunikaci Národní rady v Monackém knížectví a prezident kanceláře Ubeda Partners, s cennými radami pro kandidáty TOP 09 v oblasti marketingu volebních kampaní. Doplnili ho Jaroslav Poláček, volební manažer TOP 09, s Romanem Pavlíkem z Fleishman-Hillard, kteří pořádali workshop na téma „Politický marketing – jak na to“.

Tak, jako ve všech předešlých volbách, se nebojíme podívat se za hranice a inspirovat se tím, co fungovalo v Evropě. Na rozdíl od ostatních stran však slepě nekopírujeme, ale přizpůsobujeme českému voliči,“ vysvětluje význam školení Jaroslav Poláček.

Spolupráce s evropskými experty probíhá nejen díky výměně zkušeností v rámci Mezinárodního republikánského institutu, ale také díky spolupráci s německou nadací Konrad-Adenauer-Stiftung a evropským think-tankem Wilfried Martens Centre for European Studies, v jejichž kooperaci TOPAZ celou akci pořádal.

Podívejte se na vedio sestřih a nechte se tak nalákat na naše další akce: