Přední čeští odborníci kriticky hodnotí soudobá česká politická témata aktuální i pro rok 2017 a představují svá doporučení pro postoje pravicových stran. I to obsahuje nová publikace TOPAZ. Máte o ni zájem i vy? Neváhejte a napište nám.

V rámci think-tanku TOPAZu připravujeme za finanční podpory Konrad Adenauer Stiftung a Wilfried Martens Centre for European Studies novou publikaci, ve které přední čeští odborníci kriticky hodnotí soudobá česká politická témata, která budou velmi aktuální i v následujícím roce 2017, a představují svá doporučení, jak by se k těmto tématům měly postavit pravicové demokratické strany.

Mezi tato témata patří zahraničně-bezpečnostní politika, ekonomické výhledy, podpora inovace a konkurenceschopnosti, politika životního prostředí, rostoucí populismus v českém stranickém systému, problematika místní politiky, politické komunikace a občanského vzdělávání.

Expertní analýzy napsané srozumitelným jazykem doplňují návrhy řešení.

Publikace bude dostupná zdarma počátkem prosince 2016 v českém i anglickém překladu. Publikace poskytneme poslancům, senátorům, vedení TOP 09 i vedení regionálních a místních organizací.

Máte-li i vy zájem o tuto publikace, neváhejte nám již nyní napsat na email info@top-az.eu (nezapomeňte uvést jméno, doručovací adresu včetně psč, email a telefonní kontakt).