Pro 1.místopředsedkyni Markétu Pekarovou Adamovou byl 31. října 2019 na Vysočině připraven obsáhlý program, ve kterém byla akcentována sociální oblast, které se dlouhodobě věnuje. Postupně navštívila centrum FOKUS Pelhřimov, které poskytuje chráněné bydlení a pomoc duševně nemocným. Dále pokračovala do Havlíčkova Brodu, kde navštívila středisko volného času AZ CENTRUM. To nabízí nejrůznější aktivity pro děti a mládež. Posledním navštíveným sociálním zařízením bylo Centrum pro rodiče s dětmi KOPRETINA, které provozuje Oblastní Charita Žďár nad Sázavou. Ve všech zařízením proběhla živá diskuze s vedením a zaměstnanci. Poslankyně M. Adamová je informovala o svých krocích ve sněmovně pro zlepšení situace v sociální oblasti a vyslechla si cenné postřehy „z terénu“.

Na závěr celodenního programu proběhla ve Žďáře nad Sázavou veřejná beseda s paní místopředsedkyní na téma současné politické situace, dalšího směřování TOP 09 a spolupráce středo-pravicových stran. Následně se M. Pekarová Adamová zúčastnila zasedání krajského výboru TOP 09.

Besedy se zúčastnilo celkem 30 osob a během celodenního programu se s paní poslankyní setkalo dalších 70 osob.

S pomocí finanční podpory společnosti TOPAZ byly uhrazeny náklady na pronájem sálu a občerstvení.

Čtvrtek 31.10.2019

09:00  pracovní snídaně se členy TOP 09 Pelhřimov

10:00   návštěva centra FOKUS Pelhřimov, setkání s vedením NNO

11:30   návštěva AZ centra (sídlo mmj. Českého červeného kříže, Charity), beseda s vedením spolků v doprovodu místostarosty Libora Honzárka

13:00   pracovní oběd se členy TOP 09 Havlíčkův Brod, Pivovar Rebel

15:00   návštěva Centra pro rodiče s dětmi KOPRETINA (Žďár n. S.), beseda s vedením

16:00   beseda se členy a podporovateli TOP 09 na téma budoucího směřování strany TOP 09. salonek Restaurace Rebel Na Farských (Zahradní 387/2, Žďár n. S.)

17:30   zasedání Krajského výboru TOP 09 Vysočina